KARIERA W GRUPIE SATTVA

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Beauty Consultant/ marketing  (konsultant urody)

Pracując na tym stanowisku :

     - Marketing Manager
    - język polski / angielski,
    - prawo jazdy,
    - umiejętności obsługi komputera,
    - wysoko rozwiniętych zdolności organizacji pracy, samodzielność i odpowiedzialność.

    Opis stanowiska: marketing w mediach społecznościowych, udział w targach handlowych, podróżowanie, elastyczność w godzinach pracy, praca na cały etat - umowa o pracy.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta/magazyn

    Opis stanowiska: przygotowywanie zamówień dla klientów, kontrola magazynu, udział w targach handlowych, elastyczność w godzinach pracy, praca na cały etat - umowa o pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: career@sattva.eu

    Praca w biurze pobliżu Ikea (Janki)

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dziękujemy
    #praca #job #sattvaayurveda @ Sattva Ayurveda

    Aplikacje w formie cv z opisem doświadczenia prosimy przesyłać na adres mailowy:

    career@sattva.eu

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z niektórymi kandydatami spełniającymi nasze kryteria.

    Koszyk

    Twój koszyk jest pusty.

    Dokonaj swoich pierwszych zakupów